מנעולן בזכרון יעקב 24/7


מנעולן בזכרון יעקב

אייל מנעולים - שירות לדלתות ולמנעולים בזכרון יעקב

אם נקלעתם למצב שבו אתם תקועים מחוץ לדלת שלכם בזכרון יעקב ולא מצליחים לפתוח אותה או שדלת הרכב שלכם אינה נפתחת ואין ברשותכם מפתח רזרבי - הגעתם למקום הנכון. אי אפשר להגדיר את הסיטואציה כ"כיף גדול", אבל לפחות יש לנו פתרון מהיר ואמין עבורכם. כל מה שעליכם לעשות הוא להתקשר לאייל- מנעולן בזכרון יעקב ולספר לנו פרטים על הדלת שברצונכם לפרוץ ואייל שיגיע אליכם בהקדם ויעזור לכם לפתור את הבעיה, מבלי להותיר סימנים על הדלת ובלי לגרום לנזקים. עד שאייל יגיע - אנחנו ממליצים לכם להימנע מניסיונות של פריצת הדלת בעצמכם, שכן אתם עלולים לגרום לה נזק גדול יותר ולייקר את עלות הטיפול.

 

התקשרו עכשיו לשירות מנעולן / פורץ מנעולים : 053-297-1444 (אייל)

מנעולן מקצועי ואמין


הידעתם? כדי לעסוק בפריצת דלתות יש לקבל אישור רשמי ממשטרת ישראל, לכן כדאי שתשימו לב לכך שלא כל מנעולן בזכרון יעקב שמציג את עצמו בתור מנעולן מקצועי הוא מנעולן שמורשה לעסוק במקצוע ועבר את ההכשרה הנדרשת. אייל הוא מנעולן מקצועי אשר עבר את ההכשרה מתאימה ומחזיק בתעודת מנעולן מוסמך מטעם משטרת ישראל. אנחנו מציעים שירות אמין ומקצועי של פריצת דלתות ומנעולים מכל הסוגים הקיימים בשוק: דלתות שריונית חוסם, דלתות רב בריח, דלתות פלדלת, פריצת דלתות של רכבים, פריצת כספות ותיבות, פריצת מנעולי תלייה והחלפת צילינדרים. לאייל יש ניסיון רב בשירותי מנעולנות בזכרון יעקב והוא יודע לעבוד עם כל סוגי המנעולים והדלתות.

שירות מסביב לשעון

אחד הפרמטרים החשובים בבחירת מנעולן הוא הזמינות ומהירות העבודה. אנחנו מאמינים שאתם כבר מחכים לסיום העבודה וכל מה שמעניין אתכם כרגע זה שיגיע כבר המנעולן ויטפל בבעיה. התקשרו לאייל- מנעולן בזכרון יעקב והוא יגיע אליכם בהקדם, תוך כחצי שעה ויתקן את התקלה. אייל זמין 24 שעות 7 ימים בשבוע ותוכלו להתקשר אליו בכל יום ובכל שעה שתרצו.

תיקון והחלפת מנעולים וצילינדרים בזכרון יעקב

אייל - מנעולן בזכרון יעקב מספק גם שירותי התקנת מנעולים וצילינדרים והחלפתם במקרי הצורך. זאת בנוסף לשירות פריצת הדלתות והמנעולים. כדאי לדעת שכדי לשמור על המנעול שלכם כדאי לבדוק מדי פעם את תקינותם. אנו ממליצים לכם שלא להשאיר מפתח בתוך דלת שאתם לא מצליחים לנעול או שהמנעול נשבר בתוך הדלת, התקשרו לאייל והוא יבדוק את המנעול ויחליף אותו במידת הצורך. ככל הנראה כך תמנעו מעצמכם להיקלע למצב שבו אתם זקוקים לשירותי פריצת דלתות, וזאת כיוון שהמנעולים והדלתות שלכם מתוחזקים היטב.


אייל מנעולן מקצוען בזכרון יעקב - חייג למחיר הוגן מאוד: 053-297-1444
 
אייל מנעולים מספקים מגוון רחב של שירותי פריצת מנעולים במצבי חירום 24 שעות ביממה באזור זכרון יעקב.

תחומי ההתמחות שלנו:

  • פריצת מנעולים מכל הסוגים
  • פריצת דלתות בבית/במשרד
  • פריצת מכונית
  • התקנת מערכות אזעקה

אייל מנעולים – הבחירה מספר אחת עבור כל צרכי הבית, הרכב, והעסק בכל הנוגע לפריצה והחלפה של מנעולים. מוקד החירום שלנו פתוח 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כולל חגים. אנחנו ממוקמים באזור זכרון יעקב ויכולים להגיע במהרה ולסייע לך עם כל סוג של מצב חירום שיש לך. מבתים למכוניות לעסקים ולמשרדים, אנו נקל על כל הצרכים שלך במהירות ובאופן מדויק.

אם נשארת נעול מחוץ לבית/למשרד, שברת את המפתח בתוך המנעול, או נעלת את המפתח בתוך הרכב, אנו נשלח מנעולן מוסמך ע"י משטרת ישראל, באופן מיידי כדי לפתור את הבעיה באופן מהיר ומקצועי. אם אתם צריכים מנעול חדש, החלפת מנעול קיים, פריצת כספת או התקנת מערכת אזעקה מתקדמת, אנו נוכל להתמודד עם כל זה.

אנו נמצאים באזור זכרון יעקב ומגיעים במהרה לכל מקרה באזור 24 שעות ביממה.

התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר: אייל 053-297-1444