אייל מנעולן מקצוען בכפר יונה– 053-297-1444 – חייג למחיר הוגן מאוד
אם אתם גרים באזור כפר יונה ואתם צריכים לפרוץ מנעול דלת/רכב, או להחליף צילינדר, מנעולן מקצועי הוא האדם להתקשר. אייל המנעולן הוא פורץ מנעולים מיומן שיכול לטפל במשימות אלה.

אייל מנעולים מספק מגוון רחב של שירותי פריצת מנעולים במצבי חירום 24 שעות ביממה באזור כפר יונה.

תחומי ההתמחות שלנו:
  • פריצת מנעולים מכל הסוגים
  • פריצת דלתות בבית/במשרד (דלתות רגילות/רב בריח/פלדלת/מולטילוק ועוד)
  • פריצת רכבים במהירות וללא נזק
  • חילוץ מפתח תקוע או שבור
  • תיקון/החלפת צילינדרים
  • התקנת מערכות אזעקה
  • התקנת מנעול חכם ללא מפתח

מנעולן בכפר יונה

האם נעלת את המפתחות של הרכב בתא המטען, איבדת את מפתחות הבית או המשרד, הכספת הביתי נתקעה? כל אלה ועוד הם מצבי חירום טיפוסיים שהמנעולן שלנו מגיב אליהם על בסיס יומי באזור כפר יונה. לא משנה אם אתם צריכים לפתוח דלת נעולה, לחלץ מפתח שנתקע במנעול, להחליף צילינדר או מנעול, אנו מסוגלים לבצע את העבודה בשבילך במהירות ובמחיר סביר. אלפי לקוחות מרוצים באזור כפר יונה ועמק חפר יוכלו להעיד על כך.

מנעולן לבית

לא משנה כמה אנחנו זהירים, כולנו עלולים לאבד את המפתחות. כאשר אתה מגלה את מפתח הבית החסר בשעת ערב מאוחרת, תוכל לסמוך על אייל מנעולים שיגיע במהרה למקום כדי לפרוץ את הדלת ולהחליף את המנעול במהירות.

מנעולן לעסק

כנ"ל לגבי העסק שלך – אייל מנעולים יכול לספק את המנעולים הטובים ביותר לעסק שלך: לדלתות הראשיות, למגירות שולחן, הארונות, והדלתות שלך בתוך המשרד שברצונך לשמור נעול ולא נגיש לעובדים.

החלפת מנעולים

רוב האנשים לא חושבים על החלפת מנעולים כאשר הם עוברים לבית חדש בשכונה חדשה. להרבה בתים כאלה ישנם אנשים אשר מחזיקים באותם מפתחות בדיוק ויכולים להשתמש בהם כדי להיכנס. למען הבטיחות שלך ושל המשפחה שלך, כאשר אתה רוכש בית חדש, מומלץ להחליף את המנעולים. אייל המנעולן יוכל להחליף את כל סוגי המנעולים.

מנעולן רכב

אם איבדת את מפתחות המכונית שלך, ננעלת מחלוץ לרכב, או שברת את המפתח, אתה יכול לקרוא לאייל מנעולים לעזרה מיידית. אייל יגיע במהירות למקום ויפרוץ את המכונית במהירות וללא כל נזק. הגעה תוך 25 דקות לאזור כפר יונה, פרדסיה ונורדיה. גם במצבי חירום אייל ישמח לבצע כל עבודה הקשורה לשירותי מנעולנות, 24 שעות ביממה. התקשרו אלינו עכשיו לקבלת הצעת מחיר הוגנת.