אייל מנעולן מקצוען בכפר שמריהו - 053-297-1444 - חייג למחיר הוגן מאוד

אייל מנעולים מספקים מגוון רחב של שירותי פריצת מנעולים במצבי חירום 24 שעות ביממה באזור כפר שמריהו.

תחומי ההתמחות שלנו:

  • פריצת מנעולים מכל הסוגים
  • פריצת דלתות בבית/במשרד (דלתות רגילות/רב בריח/פלדלת/מולטילוק ועוד)
  • פריצת רכבים במהירות וללא נזק
  • חילוץ מפתח תקוע או שבור
  • תיקון/החלפת צילינדרים
  • התקנת מערכות אזעקה
  • התקנת מנעול חכם ללא מפתח

בשורה משמחת למתגוררים בכפר שמריהו: נתקעתם מחוץ לרכב? או אולי נשבר לכם המפתח של דלת המשרד או הבית? חיפשתם מנעולן בכפר שמריהו שהוא איש מקצוע מוסמך ורוצים להיות בטוחים שפניתם לשירות מורשה ומקצועי באמת? גם אם הבית או העסק ממוקם באזור המבודד בסמוך לרשפון ולבית הספר האזורי, ורחוק ממרכז הרצליה – ביכולתכם לקבל שירות לפתיחת הדלת או להחלפת המנעול בתוך 25 דקות גם באזורים אלו!

שירות לכל חלקי כפר שמריהו מטעם מנעולן מנוסה אשר בקיא ברחובות ובתי האזור. אנו נספק לכם את השירות האדיב והאמין ביותר באזור, 24 שעות ביממה ו-7 ימים בשבוע, באמצעות מנעולן אשר יידע להתמודד עם כל סוגי הדלתות הנעולות, החל מרכבים ועד לדלתות פלדלת, רב בריח ומולטילוק המורכבות יותר לפריצה.

מנעולן בכפר שמריהו – כיצד זה עובד?
גיליתם שדלת המבנה או הרכב לא נפתח? במקרה זה – יש להתקשר ל- 053-297-1444, ואייל יקח מכם פרטים על מיקומכם. יצוין כי מנעולן המספק שירות בכפר שמריהו הוא שירות שאנו מספקים כבר שנים רבות, ולכן אין צורך לספק לנו הכוונה. אנו נדע להגיע בדיוק לנקודה שלכם, גם אם היא קשה לאיתור.
אייל הוא פורץ מנעולים מוסמך ויגיע אליכם בתוך 25 דקות בכל נקודת זמן – החל משעות העבודה ועד לשעות הקטנות של הלילה. הליך פריצה והחלפת מנעולים יתבצע תוך שימוש בכלי עבודה באמצעותם יפורק המנעול שלכם ממקומו. לאחר מכן, תתבצע החלפת מנעולים: מנעול חדש מהדגם שפרצנו יורכב על הדלת – ולא יישאר זכר לתקלה!

מנעולן בכפר שמריהו המומחה בכל סוגי עבודות המנעולנות
התקנת מנעולים, התקנת צילינדרים, והחלפת צילינדרים לדלתות הבתים הן פעולות שמתבצעות בשגרה מטעמנו. פורץ דלתות מיומן יידע להתמודד גם עם דלתות קשיחות בעלות מנגנון נעילה מסיבי כמו חסם או שריונית. יצוין כי השירות נועד בדיוק למקרים בהם נתקעתם מחוץ לבית או הרכב, או שהנכם זקוקים להחלפת או התקנת מנעולים חדשים, ולכן חובה לקרוא לגורם מוסמך לבצע פריצת בתים על פי חוק. פורץ בתים המחזיק בתעודת מנעולן יציג, בהידרשו, את התעודה שלו לכל דורש.

אייל מנעולים – הכתובת שלך לפריצת רכב
לעתים, קורה ששכחתם את המפתח ברכב אוטומטי בעל ממסר שננעל כעבור זמן מועט: רכבים כמו יונדאי i35 אלנטרה או i25 אקסנט – לדוגמה. במקרים אלו נדע לטפל גם ברכב שלכם: אייל יגיע עד אליכם, ויבצע פריצת דלת המכונית ללא נזק כדי שתוכלו לחזור ולעשות שימוש ברכב באופן מיידי.

נתקעתם מחוץ לבית או לרכב? זקוקים למנעולן בכפר שמריהו? התקשרו כעת ל 053-297-1444 – 24/7.