מנעול כספת עליון- רב בריח

מנעול כספת כיום, אינו משמש אך ורק לנעילת כספות. בזכות המנגנון המתוחכם מפני פריצות, מנעול כספת עליון של רב בריח, משמש גם כמנעול לדלתות כניסה. למנעול כספת עליון רב בריח, יש שלושה בריחים עבים, הנכנסים לעומק של 14 מ"מ אל תוך המשקוף. מנעול כספות עליון של חברת רב בריח מגיע עם אחריות יצרן לשנה, ועם שלושה מפתחות תואמים. במקרים רבים, כאשר גל פריצות פקד בית או עסק, התקנת מנעול כספת עליון רב בריחעצר את גל הפריצות. המפתחות של מנעול כספת זה אינם ניתנים לשכפול על ידי האמצעים המקובלים בקרב פורצים ועבריינים. בנוסף מנעול כספת עליון של רב בריח עמיד בתנאי מזג אוויר קשים ולא מחליד. בגלל כל הסיבות שציינתי לעיל, התקנת מנעול כספת של חברת רב בריח מומלצת על ידי המשטרה, המז"פ וחברות הביטוח, למען ביטחון הבית והעסק.

 

התקנת מנעול כספת עליון- רב בריח:

התקנת מנעול כספת עליון של חברת רב בריח, שונה מהתקנת מנעול רגיל לדלת. התקנת מנעול כספת דורשת, ניסיון רב בתחום המנעולנות בכלל, ובהתקנת מנעול כספת עליון בפרט. התקנת מנעול כספת עליון של חברת רב בריח, חייבת להיעשות רק על ידי מנעולן מוסמך. לא משנה אם ידיך עשויות זהב או כסף, אל תנסה לעשות זאת בעצמך. התקנה רשלנית של המנעול תביא לחוסר יעילות בתפקודו. התקנת מנעול כספת עליון של חברת רב בריח יכולה להיעשות במגוון דלתות כגון: דלתות פלדה, דלתות עץ, ודלתות חסינות אש. בעת התקנת מנעול כספת עליוןבדלתכם שימו לב למקוריותו. על גבי המנעול ועל גבי המפתחות, צריך להיות מוטבע הסמל של רב בריח באותיות עבריות או אנגליות. שימו לב כי בעת התקנת מנעול כספת עליון, כל שלושת המפתחות מתאימים למנעול שניתן לכם.

 

החלפת מנעול כספת עליון- רב בריח:

אי אפשר לתקן מנעול כספת עליון ברגע שהתקלקל, או נהרס במקצת. במקרים כאלה החלפת מנעול כספת עליוןהינה חובה. על מנעול כספת עליון של חברת רב בריח יש אחריות יצרן לשנה. במידה ועליכם לבצע החלפת מנעול כספת עליון, עליכם לקבל מנעול חדש מהקופא ולהחליפו בישן. ישנם עוד מקרים שבהם נבצע החלפת מנעול כספת עליון בדלת הבית. במידה ואיבדתם את אחד ממפתחות הבית יש להחליף את מנעול הכספת העליון באחד חדש. למרות הקושי שבשכפול המפתח ללא בעל המנעול, עדיין אסור לקחת סיכונים, והחלפת מנעול כספת עליון הינה קריטית.

 

מנעול כספת עליון רב בריח- מקצועיות ואמינות:

על מנת לוודא כי המנעולן שהזמנתם אכן מוסמך לעבודתו, בקשו לראות תעודת מקצוע המעידה על הכשרתו. אצלנו בחברת אייל מנעולים, כלל המנעולנים המועסקים, הם בעלי הכשרה מתאימה להחלפת מנעול כספת עליון של חברת רב בריח. הם יתנו לכם שירותי החלפת מנעול כספת עליון מקצועיים ואדיבים. בנוסף לכל המנעולנים שלנו יש אישור ממשטרת ישראל לעסוק במקצוע ואמינותם מובטחת.

 

מנעול כספת עליון רב בריח- זמינות ומהירות:

אם ביתכם נפרץ, או שאתם מרגישים כי יש להוסיף גיבוי למנעול הדלת הקיים, ולבצע התקנת מנעול כספת עליון, אין צורך לחכות זמן רב למנעולן שיגיע. גם אם יש צורך לבצע החלפת מנעול כספת עליון בשל חוסר תקינותו, או אובדן מפתח, אין תורך לשמור על הדלת כל הלילה עד להגעתו של המנעולן. בחברת אייל מנעולים השירות ניתן 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המנעולן מגיע תוך זמן קצר מרגע הקריאה, ומבצע את עבודתו במהירות ובמקצועיות.

לסיכום, התקנת מנעול כספת עליון של חברת רב בריח, הינה עבודה שדורשת ניסיון. גם החלפת מנעול כספת עליון קיים אינה עבודה פשוטה. המנעולנים של חברת אייל מנעולים יבצעו עבודה מהירה ונקייה, שתאפשר לכם, בעלי הבית והעסק, לישון בראש שקט מאחורי הדלת.